Yalova Ozon Terapi

Yalova, bugünkü idari bölünüşe göre merkez ilçeyle birlikte 6 ilçeden oluşmaktadır. İlçeler; Yalova Merkez, Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy ve Termal’dir. Yalova’nın 6 ilçe belediyesi ile birlikte, toplam 15 belediyesi bulunmaktadır; merkez ilçede 1 (Kadıköy), Altınova’da 3 (Kaytazdere,Subaşı ve Tavşanlı), Çınarcık’ta 4 (Koruköy, Esenköy, Kocadere ve Teşvikiye) ve Çiftlikköy’de 1 (Taşköprü) belediyesi ve toplam 43 köyü vardır. Yalova, 6 Haziran 1995 tarihinde il olmuştur.

Şehrin nüfusu 2010 yılına göre 98.347’dir. 1973’te 21.000 olan nüfusu 1990’da 65.823’e, 2000’de 70.118’e, 2007’de 87.372’ye çıkmıştır.
Termal yakınlarındaki Sudüşen Şelalesinde turistler Yalova

Armutlu Yarımadası’nın kuzey kıyısı ile Samanlı Dağları’nın kuzey eteklerine kurulmuş olan Yalova, Türkiye’nin kuzeybatısında, Marmara bölgesinin güneydoğu kesiminde yer almaktadır. İlin kuzeyinde ve batısında Marmara denizi, doğusunda Kocaeli, güneyinde Bursa (Orhangazi-Gemlik ve İznik ilçeleri) ve Gemlik körfezi yer almaktadır. Yalova ilinin kuzeyinden güneybatısına kadar olan sınırları Marmara Denizi ile çevrilmiştir.

Kıyılar, girintili çıkıntılı bir özellik göstermez. Yalova’nın 39-40º kuzey enlemi, 29-61º doğu boylamları arasında denizden yüksekliği 2 metre, en yüksek noktası 926 metredir. 839 kilometrekarelik alanı ile ülke yüzölçümünün %0,11’lik bölümünü kapsamaktadır.

 

Randevu ve Fiyatlar için tıklayın

 

 

Etiketler : yalova ozon tedavisi yapan hastaneler, yalova ozon tedavi merkezi, yalova ozon tedavi merkezleri, yalova ozon tedavi fiyatları, yalova ozon tedavi, yalova ozon terapi merkezi, yalova ozon terapi merkezleri, yalova ozon terapi fiyatları, yalova ozon terapi

 

Bursa Seo, Reklam Parkı, Bursa Lazer Epilasyon, Bursa Sosyal Medya, Bursa Playstation, Bursa Buz Lazer

Yalova Ozon Terapi
4.5 (90%) 2 votes

5 Responses to “Yalova Ozon Terapi”

 1. aydın hakan dedi ki:

  Ozon terapisi uygulama yöntemleri için yararlı bilgiler var.

 2. ayşe çetin dedi ki:

  Ozon güvenilir bir tedavi yöntemi midir.

 3. ismet bayık dedi ki:

  Emeği geçen herkese teşekkürler.

 4. rasim tüfekçi dedi ki:

  Çok faydalı site.

 5. hakan uslu dedi ki:

  Göz hastalıklarında ozon tedavi etkili olur mu.

Yorum Ekle