Konya Ozon Terapi

Konya, Konya ilinin merkezi şehiridir. Trafik plaka numarası 42’dir. 1875’te kurulan Konya Belediyesi, 1984’te çıkarılan 3030 sayılı yasa gereğince “Büyükşehir” statüsüne kavuşmuş olup 1989’dan beri belediye hizmetleri bu statüye göre yürütülmektedir. Karatay, Meram, Selçuklu olmak üzere büyükşehir belediyesine bağlı 3 merkez ilçeden oluşmaktadır.

Ekonomik açıdan Türkiye’nin gelişmiş kentlerinden biri olan Konya doğal ve tarihsel zenginlikleriyle de önem taşır.Dünyanın en eski yerleşimlerinden biri olan Çatalhöyük UNESCO Dünya Miras Listesi’ne alınmıştır.Şehir Anadolu Selçukluları’nın ve Karamanoğulları’nın başkentliğini yapmıştır. Türkiye’nin en önemli sanayi kentlerindendir.Anadolu Kaplanları’ndandır.Şehrin futbol takımı Konyaspordur.Konya’nın simgeleri arasında Mevlana Müzesi (Kubbe-i Hadrâ), çift başlı kartal, etliekmek sayılabilir.

 

 

 

Etiketler : konya ozon tedavisi yapan hastaneler, konya ozon tedavi merkezi, konya ozon tedavi merkezleri, konya ozon tedavi fiyatları, konya ozon tedavi, konya ozon terapi merkezi, konya ozon terapi merkezleri, konya ozon terapi fiyatları, konya ozon terapi

 

Bursa Seo, Reklam Parkı, Bursa Lazer Epilasyon, Bursa Sosyal Medya, Bursa Playstation, Bursa Buz Lazer

Konya Ozon Terapi
3.2 (64%) 5 votes

5 Responses to “Konya Ozon Terapi”

 1. ilkay avcı dedi ki:

  Ozon tedavisi zayıflamak amacı ile kullanılabilir mi.

 2. sinem bostan dedi ki:

  Ozon güvenilir bir tedavi yöntemi midir.

 3. şenol yaman dedi ki:

  Ozon terapisi uygulama yöntemleri için yararlı bilgiler var.

 4. gündüz akyol dedi ki:

  Göz hastalıklarında ozon tedavi etkili olur mu.

 5. emel kara dedi ki:

  Aradığım herseyi bu sitede buldum.

Yorum Ekle